KURUMSAL

ŞEREFOĞLU TEKSTİL Uşak merkezli olup geotekstil keçe dolgu ve kaplama ürünlerinin üretimi için 2009 yılında kurulmuştur.Kuruluş yılında geotekstil keçe hammadesi üretimi gerçekleştirmekteyken üretim teknolojisini değiştirip yenileyerek geotekstil üzerine yoğunlaşıp şu an tamamen geotekstil üreticisi olmuştur. Şerefoğlu Tekstil, güçlü ekibiyle Ege Bölgesi’ndeki yüzlerce projeye, stratejik çözüm ortağı olarak çalıştığı seçkin bayi ağı ile hizmet vermektedir. Sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir.

Şerefoğlu Tekstil olarak misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kalite politikamıza bağlı olarak temel amacımız; bölgemizin yapı sektöründe yapı kimyasalları pazarını genişletmek, dünya standartlarındaki ürünlerimizi, kaliteli hizmetle bayilerimize, proje ve şantiyelere ulaştırmaktır.

Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olan Şerefoğlu Tekstil, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Şerefoğlu Tekstil`in temel hedefi, üstün hizmetle ve stratejik işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.